Διαφανές δοχείο 60ml με ξεχωριστό καπάκι
Διαφανές δοχείο για sauce 60ml στρογγυλό με ξεχωριστό καπάκι
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.011 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 1.1 €
| Κωδικός | 3-YA-072 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 62×31 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 30x100 τμχ |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Χωρητικότητα | 0-100 ml |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 31 mm |
| Πλάτος | Φ 62 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Ναι |
| Όγκος (m³) | 0.045 |
Δοχείο για sauce 60ml διαφανές με ξεχωριστό καπάκι, κατάλληλο για take away & delivery. Διαθέτει όλα τα απαραίτητα πιστοποιητικά καταλληλότητας για απευθείας επαφή με τρόφιμα.
Βρήκαμε άλλα προϊόντα που μπορεί να σας αρέσουν!





