Διαφανές ίσιο καπάκι pp για δοχείο YA
Διαφανές ίσιο καπάκι pp για δοχείο sauce YA 60ml
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.01 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 1 €
| Κωδικός | 3-YA-071 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 64×7 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 30x100 τμχ |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 7 mm |
| Πλάτος | Φ 64 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Οχι |
| Όγκος (m³) | 0.045 |