Μαύρο δοχείο 95ml με ξεχωριστό καπάκι
Μαύρο δοχείο για sauce 95ml στρογγυλό με ξεχωριστό καπάκι
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.015 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 1.875 €
| Κωδικός | 3-YA-074 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 75×35 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 20x125 τμχ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0-100 ml |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 35 mm |
| Πλάτος | Φ 75 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Ναι |
| Όγκος (m³) | 0.0528 |
Δοχείο για sauce 95ml μαύρο με ξεχωριστό καπάκι, κατάλληλο για take away & delivery. Διαθέτει όλα τα απαραίτητα πιστοποιητικά καταλληλότητας για απευθείας επαφή με τρόφιμα.
Βρήκαμε άλλα προϊόντα που μπορεί να σας αρέσουν!





