Διαφανές ίσιο καπάκι pp για δοχεία YA
Διαφανές ίσιο καπάκι pp για δοχεία sauce YA 95ml
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.011 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 1.375 €
| Κωδικός | 3-YA-075 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 75×10 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 20x125 τμχ |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 10 mm |
| Πλάτος | Φ 75 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Οχι |
| Όγκος (m³) | 0.0573 |