Παραλληλόγραμμο πλαστικό καπάκι για δοχεία kraft 500ml / 650ml / 750ml / 1000ml
Διάφανο παραλληλόγραμμο πλαστικό καπάκι pp για δοχεία kraft 500ml / 650ml / 750ml / 1000ml
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.0771 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 23.13 €
| Κωδικός | 3-YI-900 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 175x130x10 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 300 τμχ |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Microwave |
| Μήκος | 175 mm |
| Ύψος | 10 mm |
| Πλάτος | 130 mm |
| Σχήμα | Παραλληλόγραμμο |
| Απαιτείται καπάκι | Οχι |
| Όγκος (m³) | 0.0518 |
Διάφανο παραλληλόγραμμο πλαστικό καπάκι pp για δοχεία kraft 500ml / 650ml / 750ml / 1000ml.