Δοχείο παραλληλόγραμμο μαύρο 1250ml με καπάκι set επαναχρησιμοποιούμενο
Μαύρο δοχείο μικροκυμάτων παραλληλόγραμμο 1250ml american style με καπάκι set επαναχρησιμοποιούμενο
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.1745 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 26.175 €
| Κωδικός | 2-IN-045 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 180x105x50 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 150 set |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1001-1250 ml |
| Υλικό | Microwave |
| Μήκος | 180 mm |
| Ύψος | 50 mm |
| Πλάτος | 105 mm |
| Σχήμα | Παραλληλόγραμμο |
| Απαιτείται καπάκι | Ναι |
| Όγκος (m³) | 0.0455 |
Μαύρο παραλληλόγραμμο δοχείο για μαγειρευτά φαγητά επαναχρησιμοποιούμενο, χωρητικότητας 1250ml από υλικό υψηλής ποιότητας, κατάλληλο για take away & delivery ζεστών & κρύων πιάτων. Ιδανικό για μερίδες. Προϊόν κατάλληλο για χρήση σε φούρνο μικροκυμάτων & κατάψυξη. Διαθέτει όλα τα απαραίτητα πιστοποιητικά καταλληλότητας για επαφή με τρόφιμα. Συνδυάζεται με πλαστικό υπερυψωμένο διαφανές καπάκι το οποίο περιλαμβάνεται στην συσκευασία.
Βρήκαμε άλλα προϊόντα που μπορεί να σας αρέσουν!





