Βιοδιασπώμενο καπάκι για ποτήρι 8oz bagasse
Βιοδιασπώμενο υπερυψωμένο λευκό καπάκι για ποτήρι 8oz bagasse
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.0388 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 38.8 €
| Κωδικός | 2-GZ-080 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 84x25 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 1000 τμχ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Bagasse |
| Ύψος | 25 mm |
| Πλάτος | Φ 84 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Οχι |
| Όγκος (m³) | 0.038 |
Βιοδιασπώμενο υπερυψωμένο λευκό καπάκι με στόμιο για χάρτινο ποτήρι 8oz. Κατασκευασμένο από ζαχαροκάλαμο, προϊόν bagasse βιοδιασπώμενο βιοαποικοδομήσιμο. Παρέχει τη δυνατότητα οικιακής κομποστοποίησης. Διαθέτει όλα τα απαραίτητα πιστοποιητικά καταλληλότητας για επαφή με ροφήματα.
Βρήκαμε άλλα προϊόντα που μπορεί να σας αρέσουν!





