Διαφανές καπάκι για στρογγυλό χάρτινο σκεύος 900ml
Διαφανές πομπέ καπάκι για στρογγυλό χάρτινο σκεύος 900ml
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.0574 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 17.22 €
| Κωδικός | 2-SL-814 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 189×22 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 300 τμχ |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 22 mm |
| Πλάτος | Φ 189 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Οχι |
| Όγκος (m³) | 0.045 |
Βρήκαμε άλλα προϊόντα που μπορεί να σας αρέσουν!

