Πομπέ διαφανές καπάκι pet 90mm με τρύπα strawless reclosable
Πομπέ διαφανές καπάκι pet 90mm με τρύπα strawless reclosable
Σε αποθεμα
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.022 €
Αρχική Τιμή Συσκευασίας: 35.2 €
| Κωδικός | 2-PR-083 |
|---|---|
| Διαστάσεις | Φ 94x14/21 mm |
| Αριθμός Τεμαχίων Κιβωτίου | 1600 τμχ |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ύψος | 14/21 mm |
| Πλάτος | Φ 94 mm |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Απαιτείται καπάκι | Οχι |
| Όγκος (m³) | 0.09 |
Συνδυάζεται με
Έλεγχος στοιχείων για να προσθέσετε στο καλάθι ή
Διαφανές ποτήρι U 14oz
Αρχική Τιμή Τεμαχίου
0.0566 €
Πομπέ διαφανές καπάκι pet 90mm με τρύπα strawless reclosable για χάρτινα ποτήρια 10, 12 & 16oz.
Βρήκαμε άλλα προϊόντα που μπορεί να σας αρέσουν!
-
Ίσιο διαφανές καπάκι pet 90mm με c-cut τρύπαΑρχική Τιμή Τεμαχίου 0.0163 € -
Πομπέ διαφανές καπάκι pet 90 mm με c-cut τρύπαΑρχική Τιμή Τεμαχίου 0.0178 €